Karakola gidip cinayeti itiraf eden kız kardeşlerden büyüğü tutuklandı

07 Mart 2015 Cumartesi 09:50

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, 33 yaşındaki bir kişiyi öldürdüğü iddia edilen iki kız kardeşten büyüğü tutuklandı.Olay, geçen perşembe günü Sevgi Yolu Caddesi, 46 numaradaki apartmanın ikinci katında meydana geldi. Bayraklı Polis Merkezi...

Karakola gidip cinayeti itiraf eden kız kardeşlerden büyüğü tutuklandı

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, 33 yaşındaki bir kişiyi öldürdüğü iddia edilen iki kız kardeşten büyüğü tutuklandı.

Olay, geçen perşembe günü Sevgi Yolu Caddesi, 46 numaradaki apartmanın ikinci katında meydana geldi. Bayraklı Polis Merkezi Amirliği'ne ellerinde tabancayla giden G.D. (17) ve H.D. (18) isimli kız kardeşler, birini öldürdüklerini itiraf etti. İki genç kızın söylediği adrese giden polis ekipleri, bir erkek cesedi buldu. Tabancayla öldürülen kişinin, Ferit Demir (33) olduğu tespit edildi. İddiaya göre kız kardeşlerin yaklaşık üç aydır bu kişinin evinde kaldığı, bir haftadır ayrılmak istedikleri, Demir'in izin vermemesi üzerine tartışma çıktığı, bu sırada ortada duran tabancayı alan zanlıların, ateş ederek öldürdüğü iddia edildi.

Polis evde inceleme yaparken gözaltına alınan H.D. Cinayet Büro Amirliği, kardeşi G.D. ise Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. İşlemleri tamamlanan H.D., sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğü’nden sevk edilen G.D. ise serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x