Karısını gönderip misafire tecavüz etti

24 Ocak 2013 Perşembe 11:44

Evinde misafir ettiği kadına, karısı işe gidince tecavüz etti.

Karısını gönderip misafire tecavüz etti
 Aydın'da, evinde misafir ettiği kadına, kendi eşini sabah işe gönderdikten sonra satırla tehdit edip, tecavüz ettiği iddia edilen E.F.B., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YOLDA RASTLADI EVİNE GÖTÜRDÜ

Evli olan E.F.B., geçen hafta, yolda rastladığı önceden tanıdığı bir gece kulübünde garson olarak çalışan 40 yaşındaki M.M. isimli kadını, evine götürmek üzere otomobiline aldı. E.F.B, iddiaya göre, dul olan M.M.’yi zorla Meşrutiyet Mahallesi’ndeki kendi evine götürdü. M.M., evde E.F.B.’nin eşinin de olduğu görünce, biraz olsun rahatlayıp kalmayı kabul etti. 

ZORLA İLİŞKİYE GİRDİ

Eşini işe gönderen E.F.B., evde yalnız kaldığı M.M.’ye birlikte olmayı teklif etti. Teklifini geri çevirdiği E.F.B.’nin mutfaktan aldığı satırla kendisini tehdit edip dört kez ilişkiye girdiğini ileri süren M.M., bir yolunu bulup kaçarak, polise gitti ve şikayetçi oldu. 

EMNİYETTE 200 SUÇ KAYDI VAR

Polis, şikayet üzerine taciz, gasp, dolandırıcılık ve alıkoyma suçlarından poliste yaklaşık 200 suç kaydı bulunan E.F.B.’yi gözaltına aldı. Polisteki sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen E.F.B., sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorum Gönder

@name x