Kariyerinde ilk defa sakallı olarak kamera karşısına geçti

05 Mayıs 2015 Salı 12:36

Diriliş Ertuğrul dizisinin dikkat çekici karakterlerden 'Kurdoğlu'nu canlandıran başarılı oyuncu Hakan Vanlı, oyunculuk kariyerinde ilk defa sakallı olarak televizyon projesinde yer aldı.Sezon başında menajeri Canda Karikutal'ın baskısı...

Kariyerinde ilk defa sakallı olarak kamera karşısına geçti

Diriliş Ertuğrul dizisinin dikkat çekici karakterlerden 'Kurdoğlu'nu canlandıran başarılı oyuncu Hakan Vanlı, oyunculuk kariyerinde ilk defa sakallı olarak televizyon projesinde yer aldı.

Sezon başında menajeri Canda Karikutal'ın baskısı üzerine sakal bıraktığını belirten oyuncu, "Terkedilmiş'te canlandırdığım 'Evsiz', her aktörün oynamak isteyeceği tarzda bir karakter. Nitekim 'Diriliş Ertuğrul'daki 'Kurdoğlu' karakteri de öyle. Proje seçimlerinde, menajerim ile birlikte ince eleyip, sık dokuyoruz. Bu da güzel projelere imza atmamızı sağlıyor." dedi.

Diriliş Ertuğrul'daki performansı ile göz dolduran Vanlı, yeni imajıyla bir de sinema filminde rol aldı. 15 Mayıs'ta vizyona girecek olan 'Terkedilmiş' adlı sinema filminde, Levent Ülgen ile birlikte başrolü paylaşan oyuncu, filmde bir evsizi canlandıracak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x