Kartal'da minibüsçü dehşeti: 7 yaralı

04 Haziran 2015 Perşembe 10:11

Kartal'da yolcu minibüsü sürücüsü yol verme nedeniyle tartıştığı sürücüyü ezmeye çalıştı. Olayda 7 kişi yaralanarak çeşitli hastanelere kaldırıldı. Polis, kaçan minibüs sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı. Olay,...

Kartal'da minibüsçü dehşeti: 7 yaralı

Kartal'da yolcu minibüsü sürücüsü yol verme nedeniyle tartıştığı sürücüyü ezmeye çalıştı. Olayda 7 kişi yaralanarak çeşitli hastanelere kaldırıldı. Polis, kaçan minibüs sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, Kadıköy'den hareket eden yolcu minibüsü yol vermediği için başka bir aracın şoförü ile yol boyunca laf dalaşına girdi. Daha sonra her iki sürücü de araçlarından inerek tartışmaya başladı. Büyüyen tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Öfkelenen yolcu minibüsünün sürücüsü tekrar aracına bindi. İçindeki yolculara aldırmayan minibüs sürücüsü aracını hızla kaldırımda bekleyen ve kavga ettiği diğer şoför ile yanındaki arkadaşının üzerine sürdü. Çarpmanın etkisiyle araç şoförü ve yanındaki arkadaşı sağa ve sola savrulurken kaldırıma çıkan yolcu minibüsü beton duvara çarparak durabildi. Çarpmanın etkisiyle minibüs içerisinde bulunan 5 yolcu da çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yolcu minibüsünün sürücüsü ise kayıplara karıştı.

Olayı gören vatandaşlar, yolcu minibüsünün özel minibüsün sürekli yolunu kesmesi nedeniyle seyir halinde laf dalaşına girdiklerini daha sonra da her iki aracın içinden inen sürücülerin kavgaya tutuşmasından ardından yolcu minibüsü sürücüsünün tekrar aracına binerek kaldırımda duran diğer aracın şoförünü ezmeye çalıştığını söyledi.

Emniyet yetkilileri kaçan sürücüsünün yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi.Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x