Katar Prensesi, Darülaceze’yi ziyaret etti

30 Aralık 2012 Pazar 15:15

Katar Prensesi H.H. Sheikha Roda S. Al Thanı, Darülaceze’yi ziyaret etti. Darülaceze’ye yardım etmenin görev olduğunu belirten prenses Thanı, buraya bağışta bulundu. Ziyaret esnasında prenses Thanı’ye , Darülaceze İdare Meclisi İkinci...

Katar Prensesi, Darülaceze'yi ziyaret etti

Katar Prensesi H.H. Sheikha Roda S. Al Thanı, Darülaceze’yi ziyaret etti. Darülaceze’ye yardım etmenin görev olduğunu belirten prenses Thanı, buraya bağışta bulundu.

Ziyaret esnasında prenses Thanı’ye , Darülaceze İdare Meclisi İkinci Başkanı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Müsteşarı Ahmet Zahteroğulları eşlik etti. Kurumu gezen ve görevlilerle sohbet eden Thanı, yapılan hizmetler için çalışanlara teşekkür etti. Kuruma bağışta bulunan Thanı, buraya yardımda bulunmanın bir görev olduğunu ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zahteroğulları, “Darülaceze din, dil, ırk, cinsiyet ve mezhep farkı gözetmeksizin cami, kilise ve havrasıyla dünyada eşi benzeri olmayan; çağların kardeşlik, birlikte yaşama projesidir. Ecdadımızın sevgisini, merhametini ve hoşgörüsünü dünyaya anlatan en güzel mesajdır.”dedi.

Zahteroğulları, Thanı’nin kuruma yaptığı bağış için kendisine şükran belgesi ve plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x