Kayalıklarda fenalaşan kadın denize düşmekten son anda kurtarıldı

13 Haziran 2015 Cumartesi 22:04

Zonguldak’ta kayalıklara çıkan bir kadın, fenalık geçirince olay yerindeki polis tarafından denize düşmekten son anda kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre 2 çocuk annesi Şenay A. (37), henüz bilinmeyen bir sebeple Fener Mahallesi'ndeki kayalıklara...

Kayalıklarda fenalaşan kadın denize düşmekten son anda kurtarıldı

Zonguldak’ta kayalıklara çıkan bir kadın, fenalık geçirince olay yerindeki polis tarafından denize düşmekten son anda kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre 2 çocuk annesi Şenay A. (37), henüz bilinmeyen bir sebeple Fener Mahallesi'ndeki kayalıklara çıktı. Dik kayalıkların kuytu bölümünde gözyaşı döken Şenay A., polis tarafından uzun süre ikna edilmeye çalışıldı. Hastalığını kimseye inandıramadığını belirterek gözyaşlarına boğulan kadın, bu esnada fenalık geçirdi. Olay yerinde bulunan bir polis memuru, denize düşmek üzere olan Şenay A.’yı yakasından tutarak son anda kurtardı.

Daha sonra Şenay A., beline bağlanan halatla deniz polisi botuna alındı. Botla Zonguldak Limanı'na götürülen Şenay A., buradan 112 Acil sağlık ambulansıyla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x