Kayıp pedagog otomobilinde ölü bulundu

20 Nisan 2015 Pazartesi 15:08

Adana'da kayıp olarak aranan 40 yaşındaki pedagog Erhan Kalenderoğlu'nun cesedi, otomobilinin arka koltuğunda yarı çıplak halde bulundu. Merkez Çukurova ilçesi Rehberlik Araştırma Merkezi'nde çalışan Erhan Kalenderoğlu, dün akşam saatlerinde,...

Kayıp pedagog otomobilinde ölü bulundu

Adana'da kayıp olarak aranan 40 yaşındaki pedagog Erhan Kalenderoğlu'nun cesedi, otomobilinin arka koltuğunda yarı çıplak halde bulundu.

Merkez Çukurova ilçesi Rehberlik Araştırma Merkezi'nde çalışan Erhan Kalenderoğlu, dün akşam saatlerinde, hastaneye gideceğini söyleyip evden ayrıldı. Bir daha dönmeyen Kalenderoğlu için yakınları polise haber verdi, aramalara rağmen de bulunamadı.

Bugün sabah erken saatlerde eniştesini aramaya çıkan Kalenderoğlu'nun aynı zamanda amcaoğlu Kalender Kalenderoğlu, 33 HZ 033 plakalı otomobilini Huzurevleri Mahallesi 80. Yıl Bulvarı üzerinde park halinde buldu. Uyumuş olabileceğini düşünüp kapıyı zorladı. Kalkmadığı görünce ise aracın camlarını kırıp sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri, Kalenderoğlu'nun öldüğü belirlerken vücudunun bazı yerlerindeki morluklar dikkat çekti.

Erhan Kalenderoğlu'nun kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cesedi, Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı, konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x