Kaza yaptı, ambulansa alınırken bile motorunu düşündü

07 Mayıs 2015 Perşembe 10:07

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralı motosiklet sürücüsü kendi hayatını düşünmektense motorunun ne olacağını merak etti. Sedyeye alınırken polise 'Ne olacak ağabey' diye soran...

Kaza yaptı, ambulansa alınırken bile motorunu düşündü

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralı motosiklet sürücüsü kendi hayatını düşünmektense motorunun ne olacağını merak etti. Sedyeye alınırken polise 'Ne olacak ağabey' diye soran sürücü, ambulansa alınırken de kendisine yardımcı olmak isteyen vatandaşların telefonundan yakınlarını arayarak motosikleti almalarını istedi.

Kaza Çetin Apatay bulvarında meydana geldi. İddiaya göre 4 yol ağzında otomobili ile karşı yöne geçmeye çalışan 34 AR 2706 plakalı otomobil sürücüsü Mert Sart(38), diğer yönden gelen Onur Caner Tokgöz'ün(22) kullandığı 67 TZ 742 plakalı motosikletle çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosikletten fırlayarak ve yola düşen sürücü Tokgöz'ün yardımına vatandaşlar koştu. Yerden kalkmak isteyen sürücü Tokgöz vatandaşlar tarafından yerde sabit tutulmaya çalışıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Tokgöz'e ilk müdahaleyi yaptı. Polise kazanın nasıl olduğunu anlatan Sürücü Tokgöz, sedyeye alınırken polise 'Ne olacak ağabey' diye sorup, ambulansa alınırken de kendisine yardımcı olmak isteyen vatandaşların telefonundan yakınlarını arayarak motosikleti almalarını istedi.

Kazada hasar gören motosiklet, Onur Caner Tokgöz'ün arkadaşları tarafından kaza yerinden kaldırılırken, otomobil ise çekici ile olay yerinden kaldırıldı. Otomobil sürücüsü Mert Sart ifadesi alınmak üzere merkez polis amirliğine götürüldü. Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Onur Caner Tokgöz'ün sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisine başlandığı öğrenildi.

Polis kazayla ilgili tahkikat başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x