Kırıkkkale'de durdurulan araçta eroin bulundu

21 Mayıs 2015 Perşembe 22:01

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ailesinin yanında eroin taşıyan bir zanlıyı yakaladı. Aramada araç içine gizlenmiş 32 kilo eroin bulundu. Yakalanan zanlı ve ailesi, sorgulanmak üzere Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne götürüldü....

Kırıkkkale'de durdurulan araçta eroin bulundu

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ailesinin yanında eroin taşıyan bir zanlıyı yakaladı.

Aramada araç içine gizlenmiş 32 kilo eroin bulundu. Yakalanan zanlı ve ailesi, sorgulanmak üzere Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Yolculuk sırasında zanlının annesi ile babasının farklı, eşi ve çocuklarında farklı bir araçta yolculuk yaptığı belirtildi.

Bir ihbarı değerlendiren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Ankara-Samsun karayolu Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi mevkiinde, doğu illerinden İstanbul istikametine giden 2 aracı durdurdu. Araçlarda Leydi adlı polis köpeği ile arama yapıldı. Yapılan aramada ilk araçta bir şey bulunamadı. Diğer aracın torpido gözüne gizlenmiş 32 kilo eroin maddesi bulundu. Araçlarda bulunan M.C.B. (35), M.E.B. (29), A.B. (65), I.B. (20) ve B.B. (63), gözaltına alındı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x