Kırkağaç'ta trafik kazalarını protesto için yol kapattılar

25 Şubat 2015 Çarşamba 14:50

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde, Ihlamur Evleri kavşağında meydana gelen son trafik kazası vatandaşları isyan ettirdi. Kavşaktaki kazalara dikkat çekmek için Akhisar-Soma yolunu trafiğe kapattılar. Ana yolda bulunan kavşakta kalıcı çözümler...

Kırkağaç'ta trafik kazalarını protesto için yol kapattılar

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde, Ihlamur Evleri kavşağında meydana gelen son trafik kazası vatandaşları isyan ettirdi. Kavşaktaki kazalara dikkat çekmek için Akhisar-Soma yolunu trafiğe kapattılar. Ana yolda bulunan kavşakta kalıcı çözümler için alt veya üst geçit yapılmasını istediler.

İstasyon Sokağı'nda oturduğunu belirten bir vatandaş, "Ben yolun diğer tarafında oturuyorum. Engelli çocuğum var, gelip geçerken sorun oluyor. Yetkililerin bir an önce buraya çare bulmasını istiyorum." dedi. Eyleme katılan diğer vatandaşlar da, "Daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor? Burası ölüm kavşağı, bu bölgeye üst veya alt geçit istiyoruz." diyerek, imza topladılar. Eylem sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için polis ekipleri, kavşağa trafik akışını engellendi. Arabalar, yaklaşık yarım saat şehiriçine yönlendirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x