Kırşehir heyeti Bakan Eroğlu ile görüştü

16 Ocak 2013 Çarşamba 18:34

Kırşehir heyeti, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret ederek, Kırşehir ile ilgili projeler ve talepler hakkında bilgi verdi.Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Vali Özdemir Çakacak ve Belediye Başkanı...

Kırşehir heyeti Bakan Eroğlu ile görüştü

Kırşehir heyeti, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret ederek, Kırşehir ile ilgili projeler ve talepler hakkında bilgi verdi.

Kırşehir Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Vali Özdemir Çakacak ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret etti.
Türkiye Ceviz Eylem Planı kapsamında, pilot il olan Kırşehir'de yapılan çalışmalar ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi veren heyet, bozuk orman alanlarının, kullanılmayan meraların ve uygun hazine arazilerinin Bakanlık tarafından ceviz ve badem bahçesi haline getirilmesi için Bakan Eroğlu ile görüştü.

Ayrıca, projesi tamamlanan Aşıkpaşa Tabiat Parkı Projesi'ne gerekli ödeneğin verilmesi ve yapımına başlanmasını isteyen heyet, bakandan, Kırşehir’e kısa süre içinde ilk etapta en az 4 bin dönüm ceviz bahçesi kurularak, vatandaşlara dağıtılması sözünü aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x