Kırşehir'de 7 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi 5 çocuk yakalandı

04 Ağustos 2015 Salı 14:56

Kırşehir’de son 10 gün içinde gerçekleşen 7 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak 5 çocuk yakalanarak İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’ne sevk edildi.Alınan bilgiye göre son 10 gün içinde Kervansaray, Bahçelievler,...

Kırşehir'de 7 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi 5 çocuk yakalandı

Kırşehir’de son 10 gün içinde gerçekleşen 7 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak 5 çocuk yakalanarak İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’ne sevk edildi.

Alınan bilgiye göre son 10 gün içinde Kervansaray, Bahçelievler, Yenice ve Kuşdilli mahalleleri ile Ankara-Kayseri karayolu üzeri, Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde gerçekleşen 3 ayrı otomobil ve 4 ayrı motosiklet çalınması ile ilgili olarak, toplam 7 olayda hırsızlığa karıştıkları şüphesiyle, A.Ç.(16), M.T.(14), Ü.Ş.(16), F.L.(16) ve F.G.(16) yakalanarak gözaltına alındı.

Kırşehir Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalar sonucu yakalanan ve yaşları 14 ve 16 arasında olan 5 şüpheli haklarında adli işlem yapılmak üzere, yaşı küçük çocuk ve suça sürüklenen çocuklar ile ilgili kanun kapsamında Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x