Kızını rahatsız ettiğini iddia ettiği genci tüfekle öldürdü

26 Şubat 2015 Perşembe 17:09

Bursa'da, Ömer B., bir süre önce kızını rahatsız ettiği iddiasıyla polis merkezine şikayet ettiği genci pompalı tüfekle vurdu. Ağır yaralanan 20 yaşındaki Şevket Kırbıyıklı, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen...

Kızını rahatsız ettiğini iddia ettiği genci tüfekle öldürdü

Bursa'da, Ömer B., bir süre önce kızını rahatsız ettiği iddiasıyla polis merkezine şikayet ettiği genci pompalı tüfekle vurdu. Ağır yaralanan 20 yaşındaki Şevket Kırbıyıklı, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Osmangazi ilçesi Çiftehavuzlar Mahallesi Çivindir Sokak'ta ikamet eden emekli Ömer B., bir süre önce kızı A.B.'yi (18) rahatsız ettiğini öne sürdüğü Şevket Kırbıyıklı'yı polise şikayet etti. Dün gece meydana gelen olayda ise iddiaya göre; Kırbıyıklı, Ömer B.'nin evinin önüne gelip, yüksek sesle müzik dinlemeye başladı. Ömer B. pompalı tüfekle Kırbıyıklı ve bir arkadaşının bulunduğu araca ateş etmeye başladı. Ağır yaralanan Şevket Kırbıyıklı, hastaneye kaldırıldı. Yapılan müdaheleye rağmen Kırbıyıklı hayatını kaybetti. Saldırının ardından kaçan Ömer B.'nin yakalanması için Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Kırbıyıklı'nın bir suçtan kaydı bulunduğu belirlendi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x