Kocasakal: Olağanüstü genel kurulda seçim yapılmayacak

08 Şubat 2013 Cuma 15:33

İstanbul Baro Başkanı Avukat Ümit Kocasakal, öğlen yaptığı basın toplantısında yanlış anlamalar olduğunu söyleyerek, olağanüstü genel kurulun seçimli olmayacağını ifade etti.Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Ümit Kocasakal,...

Kocasakal: Olağanüstü genel kurulda seçim yapılmayacak

İstanbul Baro Başkanı Avukat Ümit Kocasakal, öğlen yaptığı basın toplantısında yanlış anlamalar olduğunu söyleyerek, olağanüstü genel kurulun seçimli olmayacağını ifade etti.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Ümit Kocasakal, "Gerçekleşecek toplantı, seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı değildir. Bu bir tek gündemli, mesleğe ve meslektaşa yönelik ve barolara yapılan saldırıların ele alınacağı bir toplantıdır. Bu toplantıya çok geniş bir katılım olacaktır. Biz istiyoruz ki; genel kurulumuzla birlikte bu saldırılara karşı meşru müdafaa hakkımızı belli bir şekilde kullanalım. O yüzden bu toplantı bu amaçla yapılan bir toplantıdır. Baro yönetimi görevinin başındadır. Kesinlikle görevinin sona ermesi gibi bir durum söz konusu değildir." ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x