Köy yollarını açan özel idare ekipleri diyaliz hastalarını hastaneye ulaştırdı

11 Ocak 2013 Cuma 11:51

Sivas'ın Gemerek ilçesinde, merkez ve köylerinde aralıksız yağan kar yağışı sonucu kapanan köy yollarını açmak için Özel İdare Müdürlüğü ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor.İlçeye bağlı köylerde bulunan diyaliz hastalarının...

Köy yollarını açan özel idare ekipleri diyaliz hastalarını hastaneye ulaştırdı

Sivas'ın Gemerek ilçesinde, merkez ve köylerinde aralıksız yağan kar yağışı sonucu kapanan köy yollarını açmak için Özel İdare Müdürlüğü ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

İlçeye bağlı köylerde bulunan diyaliz hastalarının Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirilmesi için sabah saatlerinde çalışma yapıldı. Yeniköy ve Yeşilöz köylerinden 2 diyaliz hastası, Gemerek İlçe Özel İdare Müdürlüğü karla mücadele araçlarının yaptıkları çalışmalar sonucu Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirilerek diyalize alındı. Ayrıca, Seydinali köyünden bir hastayı Gemerek Devlet Hastanesi'ne getirmek için ekiplerin karla mücadele çalışması yürüttükleri ve hastayı Gemerek Devlet Hastanesi'ne ulaştırdıkları öğrenildi. Karla mücadele kapsamında Gemerek merkez, belde belediyeleri ve köy yollarında çalışmalara aralıksız devam edildiği kaydedildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x