KTO eski başkanı ve 10 arkadaşı beraat etti

26 Şubat 2015 Perşembe 13:01

Kayseri Ticaret Odası (KTO) eski başkanlarından Hasan Ali Kilci ile yönetim kurulu üyeleri, bakanlık müfettişlerinin raporları doğrultusunda haklarında görevi kötüye kullanma ve usulsüz harcamalarda bulundukları gerekçesiyle açılan davada...

KTO eski başkanı ve 10 arkadaşı beraat etti

Kayseri Ticaret Odası (KTO) eski başkanlarından Hasan Ali Kilci ile yönetim kurulu üyeleri, bakanlık müfettişlerinin raporları doğrultusunda haklarında görevi kötüye kullanma ve usulsüz harcamalarda bulundukları gerekçesiyle açılan davada beraat ettiler.

KTO’nun iki dönem başkanlığını yapan Hasan Ali Kilci ve 10 arkadaşıyla ilgili görevi kötüye kullanma ve usulsüz harcamalar konusunda Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin şikayeti üzerine haklarında 3. Ağır Ceza Mahkemesinde dava açılmıştı. Dava sonuçlandı. Mahkeme heyeti iddia edilen suçlamaların gerçekleşmediği gerekçesiyle eski başkan Hasan Ali Kilci, Başkan vekillleri Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu, Mustafa Erçalık, Şaban Solmaz, muhasip üye Mehmet Lafçı, üyeler Mehmet Satır, İbrahim Karahisarlı, Metin Soylu, Ali Aydın, Ömer Oskaybaş ve Hamit Alaş’ı suçsuz buldu ve beraat kararı verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x