Kurtlar Vadisi çözülme sürecine tam destek veriyor

04 Nisan 2013 Perşembe 11:51

Bu dizinin SENERYOSU muhtemelen AKP liler tarafından yazılmakta, Sözde çözüm sürecine katkı sağlamaktadır.Nitekim 187. Bölümünde Ülkücülerin Bozkurtların manevi lideri Başbuğumuz Alparslan Türkeşʼe ve onun yetiştirmiş olduğu Ülkücü evlatlarına karşı ağır hakaretler ve küfürler edilmiştir.

Kurtlar Vadisi çözülme sürecine tam destek veriyor

 Çözüm sürecine katkıda bulunabilmek için PKK lıları kahraman,Türk Milliyetçilerini de potansiyel birer suçlu gösteren Polat ALEMDAR'ın başrolü oynadığı KURTLAR VADİSİ dizisi başladığında mümkünse bir ülkücü olarak, başka bir kanalı seyrediniz.

Çünkü bu dizi ve prodüksiyon, SUBLİMİNAL MESAJ, denilen bir teknikle kamuoyunu ve zihinlerini yönlendiriyor...Bu dizi, kullandığı mesaj tekniği ile Türk Milliyetçilerini lekelemekte, Onları mafya bozuntusu, uyuşturucu taciri, kumarhane şebekesi gibi göstermektedir.Türk Ordusunun şerefli komutanları bu dizide aşağılanmakta ve vatan haini gibi gösterilmektedir.Bu dizinin SENERYOSU muhtemelen AKP liler tarafından yazılmakta, Sözde çözüm sürecine katkı sağlamaktadır.Nitekim 187. Bölümünde Ülkücülerin Bozkurtların manevi lideri Başbuğumuz Alparslan Türkeşʼe ve onun yetiştirmiş olduğu Ülkücü evlatlarına karşı ağır hakaretler ve küfürler edilmiştir.Filmde ki kimi karakterlerde bir dönemler Ülkücü Hareket'in saflarında mücadele etmiş insanları ruh hastası, sadist, psikopat, katil, cani, satılık şerefsizler sürüsü gibi gösterilmiştir.Bu sürece ortak olan Kurtlar vadisini kınıyoruz ve protesto ediyoruz.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x