Kuyumcu kuryesini soyan yabancı uyruklular yakalandı

29 Mart 2013 Cuma 10:49

İzmir'in Çiğli ilçesinde, bir kuyumcu kuryesinin otomobilinden hırsızlık olayına karışan 4 kişi, MOBESE kameraları sayesinde yakalandı. 1 Mart 2013 günü kuryenin kullandığı 35 HB 2665 plakalı otomobilden, 280 bin lira değerindeki altının...

Kuyumcu kuryesini soyan yabancı uyruklular yakalandı

İzmir'in Çiğli ilçesinde, bir kuyumcu kuryesinin otomobilinden hırsızlık olayına karışan 4 kişi, MOBESE kameraları sayesinde yakalandı.

1 Mart 2013 günü kuryenin kullandığı 35 HB 2665 plakalı otomobilden, 280 bin lira değerindeki altının bulunduğu çanta çalındı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, otomobilinin geçtiği güzergâhtaki MOBESE kameralarının kayıtlarını inceleyerek, aynı yöne giden dört otomobil daha tespit etti. Bunların elenmesinden sonra zanlıların, İstanbul'dan sahte pasaportla kiraladığı otomobille takip yaptıkları belirlendi. Guatemala uyruklu M.R.C.H. ve J.I.P.M. Bursa'da, Kolombiya uyruklu V.C.M. ve O.D.M.P. ise Antalya'da kaldıkları otellerde yakalanarak gözaltına alındı. Yabancı uyruklu bir kişinin daha arandığı öğrenildğ. Zanlılar adliyeye sevk edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x