Metin Kaçan toprağa verildi

20 Ocak 2013 Pazar 17:01

Boğaziçi Köprüsü’nden atlayarak intihar ettiği belirtilen Metin Kaçan için Fatih Camii’nde cenaze namazı kılındı. Kaçan, Edirnekapı Necatibey Mezarlığı’nda toprağa verildi. Boğaziçi Köprüsü’nden atlayarak intihar ettiği öne...

Metin Kaçan toprağa verildi

Boğaziçi Köprüsü’nden atlayarak intihar ettiği belirtilen Metin Kaçan için Fatih Camii’nde cenaze namazı kılındı. Kaçan, Edirnekapı Necatibey Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Boğaziçi Köprüsü’nden atlayarak intihar ettiği öne sürülen ve naaşı günler sonra Beylikdüzü sahilinde bulunan Metin Kaçan için Fatih Camii’nde cenaze namazı kılındı. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına Metin Kaçan’ın ailesi, yakınları, sanatçı dostları ile sevenleri katıldı. Taziyeleri kabul eden Metin Kaçan’ın kardeşi Hasan Kaçan, kardeşinin naaşının bulunmuş olmasının kendilerini sevindirdiği söyledi. Kardeşiyle yılbaşında da sonra da görüştüğünü dile getiren Hasan Kaçan, kendisinde intihar edecek bir ruh hali görmediğini belirtti.

Oyuncu Peker Açıkalın da “Metin Kaçan kendini boşluğu bırakmakla, kendini sevenleri de boşluğu bıraktı. Eğer naaşı bulunmasaydı bu ailesi için daha ağır olurdu.” şeklinde konuştu. Televizyoncu ve oyuncu Kadir Çöpdemir de “Çok iyi bir insandı Allah rahmet eylesin.” dedi.

Metin Kaçan’ın cenazesi kılınan namazın ardından Edirnekapı’daki Necatibey Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x