Mezunlarından tarihi Erkek Anadolu Lisesi'ne 18 derslikli ek bina

03 Ocak 2013 Perşembe 17:45

Tarihi Bursa Erkek Anadolu Lisesi ek binasının temeli törenle atıldı. Erkek Lisesi Mezunlar Derneği tarafından yaptırılan 18 derslikli ek bina 1 milyon 200 bin TL’ye mal olacak.    İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar’ın...

Mezunlarından tarihi Erkek Anadolu Lisesi'ne 18 derslikli ek bina

Tarihi Bursa Erkek Anadolu Lisesi ek binasının temeli törenle atıldı. Erkek Lisesi Mezunlar Derneği tarafından yaptırılan 18 derslikli ek bina 1 milyon 200 bin TL’ye mal olacak.

    İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar’ın da katıldığı törene Bursa Erkek Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Recep Cenkçiler, dernek üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

    Okul ile ilgili çalışmaların uzun süredir devam ettiğini ifade eden Atilla Gülsar, “Bugün projemizin ilk aşaması olan 18 derslikli ek binanın temelini atıyoruz. Burada en önemlisi, insanların mezun oldukları okula sahip çıkmaları. Tarihi okulumuzun restorasyon çalışmaları devam ederken, Büyükşehir Belediyesi tarafından da spor salonu yapılacak.” dedi.

    Bursa Erkek Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Recep Cenkçiler de, okulun asıl sahibinin öğrenciler olduğunu belirterek, “Biz de mezun öğrenciler olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu okulun mezunu olmaktan ve mezun olduğumuz okula katkı sunmaktan dolayı mutluyuz.” şeklinde konuştu.

    Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve öğrenciler binanın temelini birlikte attı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x