FLAŞ HABER

MHP ADAYI VİNCE BİNDİ VE...

03 Haziran 2015 Çarşamba 09:23

MHP MYK Üyesi ve Ankara vekil Adayı Erkan Haberal, yaptığı çalışmalarla dikkat çeken isimlerden biri oldu. Haberal vince bindi, bayrak astı.

MHP ADAYI VİNCE BİNDİ VE...

 ANKARA sokaklarını MHP bayrakları ve afişleri ile süsleyen Erkan Haberal, seçimlere bir kaç gün kalmasına rağmen bu yöndeki çalışmalarını devam ettiriyor. Haberal, bütün günün yorgunluğuna rağmen, arkadaşlarının önceki gece yaptığı bayrak asma çalışmalarına katıldı. Ankara Çankaya'da bir vince binerek bayrak asan Haberal, arkadaşları tarafından alkışlandı.

TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ

Türkiye'nin ve bölgemizin içinde bulunduğu şartlardan dolayı 7 Haziran seçimlerinin büyük önem kazandığını söyleyen Haberal, "Milletimiz bu seçimlerde aynı zamanda geleceğini de oylayacaktır. Teröristlerle müzakere edilmez, mücadele edilir. Allah'ın izni ile MHP iktidarında teröristlerle yapılan pazarlıklara son verilecektir. En kısa zamanda da terörün kökü kazınacaktır" dedi. Ülkelerindeki iç çatışmalardan etkilenen yaklaşık 2 milyon Suriyelinin Türkiye'ye geldiğini hatırlatan Haberal, "Hükümetin yanlış politikaları nedeni ile ülkemizde bulunan Suriyeliler aç ve sefil dolaşmaktadırlar. MHP iktidarında bu soruna köklü bir çözüm getireceğiz. İlk olarak Suriye'deki iç savaşın durdurulması için girişimlerimiz olacak" ifadesini kullandı. Milletin 7 Haziran’da gerekeni yapacağını söyleyen Haberal, Ankara'da rekor oy alacağız" dedi. 
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x