MHP İzmir İl Teşkilatı 20 Nisan'daki mitinge kilitlendi

17 Nisan 2013 Çarşamba 13:33

MHP'nin 9 şehirde düzenleyeceği mitinglerin ikincisi 20 Nisan'da İzmir'de gerçekleşecek. MHP İzmir Teşkilatı da Cumartesi günü düzenlenecek 'Bayrak Mitingi'ne kilitlendi.

MHP İzmir İl Teşkilatı 20 Nisan'daki mitinge kilitlendi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli düzenlenen mitinglerle halkla bir araya gelmeye devam ediyor.  İlki 23 Mart'ta Bursa'da düzenlenen 9 mitingin ikincisi ise İzmir de yapılacak. 20 Nisan cumartesi günü yapılacak olan 'Bayrak' mitingi İzmirlileri de heyecanlandırdı.

MHP İzmir İl Teşkilatı 20 Nisan'daki mitinge kilitlendi. MHP İzmir İl Başkanı Nacat Karataş, bir basın toplantısı düzenleyerek, Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirilecek 'Bayrak' mitingine hazır olduklarını vurguladı.

Mitingin tüm İzmir'de desteklendiğini ifade eden Nacat Karataş, şehirde büyük bir heyecan dalgasının oluştuğunu kaydetti. Nacat Karataş, “Bu kadarla da kalmamış AKP hükümetinin Türk Milleti’ni bölünmeye götüren icraatlarına karşı tepkinin yansıyacağı gün  haline gelmiştir” ifadeleriyle hükümete yüklendi.

MHP kadroları ve onun Bilge Lideri Devlet Bahçeli etrafında birleşen milli tepki, karanlıkları yırtarak 20 Nisan 2013 Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı’ndan bütün Türkiye’yi aydınlatacaktır” diyen MHP İzmir İl Başkanı Nacat Karataş, 'Bayrak' mitingini şu sözlerle tanımladı:

“20 Nisan Bayrak Mitingi; Yüzbaşı Şerafettin Bey’in göndere çektiği İstiklal Bayrağımızı yeniden göndere çekeceğimiz gündür!
 
20 Nisan Bayrak Mitingi; bölücülüğe ve ihanete karşı Türk Milleti’nin başkaldırı günüdür.

20 Nisan Bayrak Mitingi; yükselteceğimiz, bayrağın bir daha inmeyeceği gündür!
 
20 Nisan Bayrak Mitingi; Türklüğümüzün, Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin ve Türk Vatanı’nın “Meşru Müdafaası”nın yapılacağı gündür!

20 Nisan Bayrak Mitingi; Edirne’den Şırnak’a kardeşlik, milli birlik ve bütünlük yemini edeceğimiz gündür!
 
20 Nisan Bayrak Mitingi; Türk Milleti’ni bölmek isteyenlerin planlarının bozulduğu gündür.”

MHP İzmir İl Başkanı Nacat Karataş, "'Ne Mutlu Türküm Diyene' diye haykırmak için, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyet’i yaşatmak için, Habur rezaletine lanet okumak için, Cumhuriyet Bayramı’nı, 19 Mayıs’ı, Zafer Bayramı’nı ve 23 Nisan’ı kutlamak için, Bebek katilleriyle dost olup, masa başında şehit kanı satanları telin etmek için, Başımıza geçirilen çuvalları paramparça etmek için, Seksen yılda yapılıp, on yılda satılanları geri almak için, Ezan dinmez, Bayrak inmez, Vatan bölünmez diye niyaz etmek için, Bin yıllık kardeşliğimizi daha da kuvvetlendirmek için, Varlığımızı Türk varlığına armağan olsun demek için, Bir ve bütün Türkiye aşkına tüm hemşehrilerimizi bu mitinge ve bu kutsal mücadeleye davet ediyoruz” dedi. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x