MHP’li Yüksel Yılmaz: İktidar insan içine çıkamıyor

21 Mayıs 2015 Perşembe 17:52

Seçim sürecindeki çalışmalar hakkında bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, “7 Haziran seçimleri yaklaştıkça tempomuzu arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir tek hedefimiz var; MHP’nin...

MHP'li Yüksel Yılmaz: İktidar insan içine çıkamıyor

Seçim sürecindeki çalışmalar hakkında bilgi veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, “7 Haziran seçimleri yaklaştıkça tempomuzu arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir tek hedefimiz var; MHP’nin tek başına iktidarı.” dedi.

MHP’li Yüksel Yılmaz, tam kadro sahada olduklarını belirterek, “Bursa’nın her köşesine gidiyor, her kapıyı çalıyor, her vatandaşımıza elimizi uzatıyoruz. Sahada aktif olan tek parti biziz. İktidar partisi sözde çalışıyor. Ancak insan içine çıkamıyorlar. Gittiğimiz karşılaştığımız her yerde insanlarımız yolsuzluktan ve çözülme sürecinden dert yanıyor. Bunlara cevap vermeyen iktidar partisi mensupları, sokağa inmek yerine, sahada çalışmak yerine, kapalı kapılar ardında, devlet gücü ile sandık oyunları tezgahlıyor.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x