MHP’nin Kahramanmaraş milletvekili adayı adaylıktan çekildi

11 Nisan 2015 Cumartesi 23:03

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş 6. sıra milletvekili adayı Dr. Faruk Atlı, yazılı açıklama yaparak adaylıktan çekildiğini açıkladı. Atlı’nın yerine ise Musa Demir aday gösterildi.MHP Genel Merkezi ve Elbistan İlçe Başkanı...

MHP'nin Kahramanmaraş milletvekili adayı adaylıktan çekildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş 6. sıra milletvekili adayı Dr. Faruk Atlı, yazılı açıklama yaparak adaylıktan çekildiğini açıkladı. Atlı’nın yerine ise Musa Demir aday gösterildi.

MHP Genel Merkezi ve Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ile istişare sonrası çekilme kararı aldığını belirten Atlı, listede 6. sırada yer aldığını, sıralamadaki konumu itibariyle verimli olmayacağını düşündüğü için adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Partisine hizmet etmeye devam edeceğini ifade eden Dr. Faruk Atlı şunları kaydetti: “6. sıra adayı olarak verimli olamayacağımızı, genel merkez yönetimi ile paylaştım. Bu nedenle adaylıktan çekilerek, yerime adayı olmayan Elbistan ilçemizden heyecanlı bir arkadaşımızın yazılmasının doğru olacağını değerlendirdik. Elbistan İlçe Başkanımız Ali Demir ile istişare sonrası, yerimize Musa Demir arkadaşımızın yazılmasının doğru olacağına karar verdik. Benim dün olduğu gibi bu gün de Allah ömür verirse yarın da mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum partim ve 40 yıllık aziz hatıralarını taşıdığım davadan vazgeçmem mümkün değildir. Bundan sonra rütbesiz bir er olarak partim ve davama hizmet etmeye devam edeceğim.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x