Milli Piyango talihlisi Bakırköy’den

02 Ocak 2013 Çarşamba 10:09

Milli Piyango talihlisi Bakırköy’den çıktı. Yılbaşı özel çekilişinde 45 Milyon TL’lik büyük ikramiyenin çıktığı çeyrek biletlerden birinin Bakırköy’deki bir bayi tarafından satıldığı belirlendi.

Milli Piyango talihlisi Bakırköy'den

 Yılbaşı özel çekilişinde 45 Milyon Türk Liralık büyük ikramiye 6718374 numaralı çeyrek bilete isabet etmiş ve şanslı illerin İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana olduğu açıklanmıştı. İstanbul’daki Milli Piyango tahlisi Bakırköy’den çıktı.

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 45 milyon TL'lik büyük ikramiye çeyrek biletlere çıkmıştı. Biletler İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana'dan satılırken İstanbul'daki çeyrek biletin Bakırköy'de bir alışveriş merkezindeki bilet bayisinden satıldığı ortaya çıktı.

6718374 numaralı çeyrek biletlerden birinin satıldığı bayinin sahibi, Azim Horozoğlu; ‘Bu sene bize denk geldi çok şükür. Şu anda büyük ikramiye çıkan müşterimizi bekliyoruz. Yakın teselli ikramiyesi alanlar geldiler. Ama henüz büyük ikramiyeyi bulan arkadaşımız gelmedi. Kısa sürede onu bekliyoruz. Güzel güzel parasını kullanmak nasip olsun, hayırlısı olsun diliyorum.’ dedi.

Yorum Gönder

@name x