FLAŞ HABER

Muğla’da meslek liseleri tanıtıldı

18 Nisan 2013 Perşembe 11:31

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, mesleki ve teknik eğitim tanıtım programı düzenlendi. Sınırsızlık Meydanı'ndaki programa Vali Fatih Şahin, Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Milli Eğitim...

Muğla'da meslek liseleri tanıtıldı

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, mesleki ve teknik eğitim tanıtım programı düzenlendi. Sınırsızlık Meydanı'ndaki programa Vali Fatih Şahin, Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Göktaş, açılış konuşmasında "Muğla Meslekleriyle Yükseliyor" projesinin ilk ayağı olan mesleki ve teknik liselerin tanıtım etkinliklerini anlatmak amacıyla bütün meslek liselerinin sahaya indiğini söyledi. Etkinlik alanında Muğla Turizm Meslek Lisesi, Kız Teknik Meslek Lisesi, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından açılan stantlarda, öğrenciler tarafından yapılan çalışmalar sergilendi. Vali Şahin, stantları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Çalışmaları hakkında bilgi alan Şahin, okul hayatlarında başarılar diledi. Program kapsamında Muğla Belediyesi Bando Takımı ve Halk Oyunları Ekibi de gösteri yaptı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x