Muğla'da okul müdürlerine iki ay seminer verilecek

20 Mart 2013 Çarşamba 17:23

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı merkez ve ilçelerdeki okul müdürlerine yönelik, "Yöneticilerin Eğitimi" konulu iki ay sürecek eğitim seminerleri başladı.Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi'nde başlayan seminerde gazetecilere...

Muğla'da okul müdürlerine iki ay seminer verilecek

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı merkez ve ilçelerdeki okul müdürlerine yönelik, "Yöneticilerin Eğitimi" konulu iki ay sürecek eğitim seminerleri başladı.

Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi'nde başlayan seminerde gazetecilere açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, hızla gelişen bilgi ve bilişim yeniliklerine, yeni hizmet ve yönetim anlayışına uyum sürecini kolaylaştırmak amacıyla düzenlediklerini söyledi. Seminerin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi işbirliğiyle yapıldığını kaydeden Çınar, "Müdürlüğümüze bağlı kurum ve okul yöneticilerinin mevcut bilgilerini arttırarak, kurum kültürüne ve liderlik vasıflarına katkı sağlayacağına inanıyorum. Özellikle eğitimin daha nitelikli hale getirilmesini amaçlıyoruz." dedi.

Daha sonra Yrd. Doç. Dr. Vural Hoşgörür, salonda bulunan ve ilçelerden telekonferans sistemiyle semineri takip edenlere, "İnovasyona Liderlik Etmek" konusunu anlattı. Seminerler, 17 Mayıs 2013'e kadar 16 ana başlık altında devam edecek.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x