MUHİTTİN NALBANT OĞLU HAKKA YÜRÜDÜ!

31 Aralık 2020 Perşembe 10:57

Ünlü araştırmacı yazar, büyük tarihçi Muhiddin Nalbantoğlu, 14 Aralık’tan bu yana korona virüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede tüm müdahalelere rağmen 85 yaşında hayatını kaybetti. Kaynak Yeniçağ: Büyük tarihçi ve araştırmacı yazarı Muhiddin Nalbantoğlu'ndan kötü haber

MUHİTTİN NALBANT OĞLU HAKKA YÜRÜDÜ!

Tarihçi, Araştırmacı ve Yeniçağ Gazetesi Yazarı Muhittin Nalbantoğlu Koronavirüse yakalanmış ve tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. 
Allah gani gani rahmet eylesin. Ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı dileriz. Ruhu şad, mekânı cennet olsun. 

Büyük tarihçi ve araştırmacı yazarı Muhittin Nalbantoğlu'ndan kötü haber

MHP İlçe başkanlığı döneminde bir konferans için Ümraniye’ye davet etmiştik o gün toplantı öncesi bize ifade ettiği sözleri aklıma düştü. Demek bu üzücü haberi alacakmışız.

İfadesi aynen şöyledir: 
“Mehmet Akif’in sözlerini yazdığı İstiklal Marşı’nı Türk milleti son canları kalsa da bu şiiri okur, yeniden şaha kalkar devlet kurar tarih sahnesine çıkar.” 

Gerçektende hem Mehmet Akif’te hem de şiirini bu sözlerle yorumlayan çok değerli tarihçimize Allah’tan rahmet diler kederli ailesi yakınlarına baş sağlığı dileriz. 

Türk milletinin başı sağ olsun.

Sabri ŞENEL / haberalp.com

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x