Muhtarlık binasına bomba attılar

05 Nisan 2013 Cuma 04:19

Çekmeköy’de kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir muhtarlık binasına bombalı saldırı düzenlendi. Ölen ya da yaralanan olmadı. Binada maddi hasar meydana geldi. Olay, Soğukpınar Mahallesi Ihlamurkuyu Caddesi üzerinde bulunan muhtarlık...

Muhtarlık binasına bomba attılar

Çekmeköy’de kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir muhtarlık binasına bombalı saldırı düzenlendi. Ölen ya da yaralanan olmadı. Binada maddi hasar meydana geldi.

Olay, Soğukpınar Mahallesi Ihlamurkuyu Caddesi üzerinde bulunan muhtarlık binasında gerçekleşti. İddiaya göre kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kola kutusuna yerleştirilmiş parça tesirli bombayı Soğukpınar Mahalle Muhtarlığı’nın ön kısmına bıraktı. Duvar dibine bırakılan bomba, büyük bir gürültüyle patladı. Camları kırılan binada maddi hasar meydana geldi.

Saldırının ardından olay yerine Bomba İmha Uzmanları ile Terörle Mücadele polisi sevk edildi. Görgü tanıkları, büyük bir ses duyduklarını, dışarı çıktıklarında yoğun duman gördüklerini ve iki kişinin kaçtığını söyledi. Polis, olay ile ilgili bölgede geniş çaplı araştırma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x