NATO TATBİKATINDA TÜRKİYE'YE SAVAŞ İLAN EDİLDİ!

17 Kasım 2017 Cuma 13:32

Sayın Cumhurbaşkanı, hassasiyetinize teşekkürler. Askerimizi derhal tatbikattan çekmişsiniz... Fakat bu öyle tatbikattan asker çekmekle geçiştirilemeyecek büyük bir edepsizliktir!

NATO TATBİKATINDA TÜRKİYE'YE SAVAŞ İLAN EDİLDİ!
 Bizzat Cumhurbaşkanının konuşmasındaki ifadeleriyle...

"Dün Norveç'te bir durum oldu. Norveç'te düşman tablosu diye bir tablo koymuşlar. Bu tabloda Atatürk'ün resmi ve bir tarafta da şahsımın ismi var. Hedefte bunlar. Bu haber gelince Genelkurmay Başkanımız ve AB'den sorumlu Bakanımız, onlar da Kanada yolundaydı, bizi aradılar. 'Böyle böyle bir durum var. Bu tatbikat da NATO tatbikatı. 40 tane askerimiz var, biz şimdi bu askerimizi çekme kararı verdik, çekiyoruz.' dediler. Dedik ki 'Tabii, hiç durmayın hemen. Velev ki o hedefler kaldırılsa dahi 40 askerimizi süratle oradan çekin.' Böyle bir ittifak, böyle bir müttefiklik olamaz."

Nato ülkeleri tatbikat da olsa Türkiye'ye savaş ilan ediyor ve biz sadece askerimizi tatbikattan çekmekle mi yetineceğiz?

Bu düpedüz savaş ilanıdır. NATO'nun en büyük askeri gücüne karşı yapılmış olağanüstü bir saygısızlıktır!!!

Sayın Cumhurbaşkanı,

Konu ne sizin ne de Atatürk'ümüzün konusu değildir. Konu koskoca bir ulusun hakarete uğramasıdır. Tatbikata katılmış az sayıdaki askerimizi geri çekmek ise sadece ilk adım olmalıdır. Devamı gelmelidir. Şu dakikadan sonra çok ciddi bir özür gelmedikçe ülkemizdeki askeri üslere bir tek kişi bile sokulmamalıdır! Millet olarak beklentimiz budur!Yorum Gönder

@name x