'Ne bakıyorsun lan’ dedi öldürüldü

21 Ocak 2013 Pazartesi 16:52

Adana'da 2 arkadaşıyla parkta gezen Ercan Kartalmiş’ın, kendilerine ‘Ne bakıyorsunuz lan’ diyen gruba açtığı ateş sonucu yaralanan 2 kişiden 21 yaşındaki Özcan Ayyıldız hayatını kaybetti.Atakent Mahallesi'nde oturan Ercan Kartalmiş...

'Ne bakıyorsun lan' dedi öldürüldü

Adana'da 2 arkadaşıyla parkta gezen Ercan Kartalmiş’ın, kendilerine ‘Ne bakıyorsunuz lan’ diyen gruba açtığı ateş sonucu yaralanan 2 kişiden 21 yaşındaki Özcan Ayyıldız hayatını kaybetti.

Atakent Mahallesi'nde oturan Ercan Kartalmiş arkadaşları Şevket Kale ve Murat Aslan mahalledeki parkta gezmeye çıktı. Parkta dolaşan 3 arkadaşa, ateş yakıp sohbet eden 8 kişilik grubun içinden Özcan Ayyıldız, "Ne bakıyorsunuz lan" dedi. Bu lafa sinirlenen Kartalmiş, "Siz kim oluyorsunuz lan?" diye cevap verip grubun üzerine tabancasıyla ateş etti. Açılan ateş sonucu Özcan Ayyıldız ve Abdullah Yiğit yaralandı.Başından yaralanan Ayyıldız dün tedavi gördüğü has tanede kurtarılamayarak ölürken bacağından yaralanan Yiğit’in ise tedavisi sürüyor. Olaydan 3 gün sonra yakalanıp tutuklanan Ercan Kartalmiş, tabancayı kendisinin kullandığını itiraf etti. ‘Lan’ sözü yüzünden kavga çıktığını belirten Kartalmiş, "Lan sözü çok ağrıma gitti. Kendileriyle konuşurken, bıçak çektiler. Ben de kendimi savunmak için ateş ettim." iddiasında bulundu.

Yorum Gönder

@name x