Nişantaşı'nda yine silah sesleri

28 Nisan 2015 Salı 00:17

Şişli'de, 24 Aralık'ta suç örgütü lideri olduğu öne sürülen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının öldürülmesi ve bir 1 kişinin de ağır yaralanması olayının yaşandığı Vali Konağı Caddesi'nde akşam saatlerinde...

Nişantaşı'nda yine silah sesleri

Şişli'de, 24 Aralık'ta suç örgütü lideri olduğu öne sürülen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının öldürülmesi ve bir 1 kişinin de ağır yaralanması olayının yaşandığı Vali Konağı Caddesi'nde akşam saatlerinde yine silah sesleri duyuldu.

Edinilen bilgiye göre olay saat 23.00 sıralarında Nişantaşı Vali Konağı Caddesi'nde meydana geldi. Siyah lüks bir otomobil içinden havaya art arda silahla ateş açıldı. Açılan ateş soncu çevrede panik yaşanırken, lüks otomobil olay yerinden hızla uzaklaştı. Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, olayın yaşandığı yere güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Alanda inceleme yapan ekipler, çok sayıda boş kovan tespit etti.

Yaşanan olayı gören bir vatandaş, "Ses geldi, kim sıktıysa havaya sıkmış, Çok sayıda silah sesi duyduk, kimin yaptığını görmedik." dedi.

Olaya şahit olan bir başka vatandaş ise "Yukarıdaydık, arkadaş balon patlatıyor sandık. 5-6 kez bir ses geldi. Bir şey görmedik, sadece silah seslerini duyduk." şeklinde konuştu.

Nişantaşı Vali Konağı Caddesi'nde 24 Aralık 2014'te yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile şoförü Ferdi Topal öldürülmüş, 1 kişi de yaralanmıştı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x