Öfke evlat katili yaptıo

13 Haziran 2019 Perşembe 14:11

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, korkunç bir cinayet yaşandı. Aytekin Berktaş, tartıştığı oğlu Emirhan Hayri Berktaş'ı bıçaklayarak öldürdü. Evladını öldüren baba tutuklandı

Öfke evlat katili yaptıo
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde baba evlat katili oldu. Miras kaynaklı başlayan tartışmada 17 yaşındaki Emirhan Hayri Berktaş, amcasının ekip biçtiği dedesinden kalma tarla için babası Aytekin Berktaş ile ağız dalaşına girdi. Baba Aytekin Berktaş, tartışma sırasında oğluna bu işe karışmamasını söyledi. Bunun üzerine sinirlenen Emirhan Hayri Berktaş, babasına yumruk attı.

Evladından yediği yumrukla öfkeden kendini kaybeden baba Aytekin Berktaş, oğlunu göğsünden bıçakladı. İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Emirhan Hayri Berktaş'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Gözaltına alınan Aytekin Berktaş çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken 17 yaşında hayatını kaybeden Emirhan Hayri Berktaş'ın cenazesi toprağa verildi.

Bu cinayet ülkemizde aile kavramının yavaş yavaş eridiğini gözler önüne seriyor. Henüz 17 yaşındaki bir genç toprağa girerken, bir baba belki de yıllarca vicdan azabı çekecek.

Öfke evlat katili yaptı

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x