Oğlu öldürülen anne: Yedi aydır uyumuyorum

26 Ocak 2013 Cumartesi 15:13

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, yedi ay önce arkadaşlarıyla av dönüşü sırasında kimin silahından çıktığı belli olmayan kurşunlarla hayatını kaybeden gencin annesi, katilin bulunmasını istiyor.Bu kadar sürede failin yakalanamamasına...

Oğlu öldürülen anne: Yedi aydır uyumuyorum

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, yedi ay önce arkadaşlarıyla av dönüşü sırasında kimin silahından çıktığı belli olmayan kurşunlarla hayatını kaybeden gencin annesi, katilin bulunmasını istiyor.

Bu kadar sürede failin yakalanamamasına tepki gösteren anne Safinaz Karaüce, "Oğlumun katili, köyde elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Yedi aydır uyku uyumuyorum. Bizim kimseyle bir sorunumuz yoktu. Oğlum ava gitmiş fakat elinde silahı da yoktu, olsa da kullanmasını bilmez. Oğlum suçsuz yere öldü.” dedi.

Tahsin Karaüce (22), yedi ay önce arkadaşları S.I., A.K. ve Y.K. ile Kızyusuflu köyüne domuz avına gitti. Eve dönmek için yol kenarındaki otomobilin yanına geldikleri sırada nereden atıldığı belli olmayan iki el tüfek sesi duyuldu. Karaüce, bacağına ve karnına isabet eden saçmalarla yaralandı. Arkadaşları tarafından Osmaniye Devlet Hastanesi'ne götürülen Karaüce, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra ava giden diğer üç kişi, savcılık tarafından sorgulandı ve serbest bırakıldı.

Yorum Gönder

@name x