‘Oğlumun çeyizi var’ dediği kamyondan çuval çuval esrar çıktı

14 Şubat 2013 Perşembe 11:04

Gaziantep polisi, düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 293 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili baba-oğul olan iki kişi yakalanırken, baba uyuşturucu sevkiyatı yaptığı kamyonda oğlunun çeyiz eşyasını taşıdığını öne...

‘Oğlumun çeyizi var' dediği kamyondan çuval çuval esrar çıktı

Gaziantep polisi, düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 293 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili baba-oğul olan iki kişi yakalanırken, baba uyuşturucu sevkiyatı yaptığı kamyonda oğlunun çeyiz eşyasını taşıdığını öne sürdü.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gaziantep Adana Otoyolu’nda şüpheli bir kamyoneti durdurdu. Araç sürücüsü İbrahim G., yanında bulunan oğlunu evlendireceğini, çeyiz eşyalarını da Mersin’e götürdüğünü ifade ederken, polis kamyonun kasasında arama yaptı. Yapılan aramada, az sayıda ev eşyasının yanında, çuvallar halinde 293 kilo esrar ele geçirildi. Baba İbrahim G. ile oğlu Mehmet G. emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilirken, uyuşturucunun naklinde kullanılan kamyona el konuldu.

Öte yandan, ekipler, uygulama esnasında bir başka araçta yaptıkları aramada 67 kilo esrar maddesi ele geçirdi. Olayla ilgili yakalanan Mehmet T. ve Adem E. de sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x