Oktay Kaynarca’dan milliyetçilik dersi

30 Nisan 2013 Salı 13:42

T.C. ibaresinin tabelalardan sökülmesini protesto etmek için Twitter’da isminin önüne T.C. yazan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Twitter’da bir takipçisine milliyetçilik dersi verdi.

Oktay Kaynarca'dan milliyetçilik dersi

Oktay Kaynarca’dan milliyetçilik dersi! Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Çakır rolü ile ünlenen Oktay Kaynarca’yı Twitter’da yine kızdırdılar. Bu konu hakkında bir süredir takipçileriyle tartışan Oktay Kaynarca, bu kez de kendisine milliyetçi diyen bir kişiyle ağız dalaşına girdi.

Oktay Kaynarca geçtiğimiz haftalarda Sağlık Bakanlığı'nın tabelalarından T.C. ibaresini kaldırmasına tepki olarak Twitter'daki hesabının başına T.C. yazarak, bu duruma tepki gösteren isimlerden biri oldu.Bu konu hakkında bir süredir sosyal paylaşım sitesi Twitter’de bazı takipçileri ile tartışan Oktay Kaynarca bu kez kendisine milliyetçi diyen bir kişiyle Twitter’da ağız dalaşına girdi. Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, “Sabah sabah sinirlenmeden sakin yazacağım. Milliyetçiyim ve milliyetimden gurur duyuyorum bu senin veya başkasının kimliğini yok sayıyorum anlamına gelmez... Bu memlekette herkes istediği gibi kimliğiyle gezebilir milliyetçi olmayı ırkçı olmakla karıştırdığını hiç düşündün mü?” diye yazarak, kendisini ırkçılıkla suçlayan takipçisine milliyetçilik dersi verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x