Ölünceye kadar babasına baktı, şimdi de yatalak annesine bakıyor

08 Mayıs 2016 Pazar 14:47

Şanlıurfa'da, 7 yıl önce kanserden ölen babasına ölünceye kadar bakan Mustafa Hamamcı (42) şimdi de yatalak annesine bakıyor. Annesi Emine Kurma’nın 20 yıldır rahatsız olduğunu, 9 yıldır da yatağa bağımlı olduğunu dile getiren Hamamcı,...

Ölünceye kadar babasına baktı, şimdi de yatalak annesine bakıyor

Şanlıurfa'da, 7 yıl önce kanserden ölen babasına ölünceye kadar bakan Mustafa Hamamcı (42) şimdi de yatalak annesine bakıyor. Annesi Emine Kurma’nın 20 yıldır rahatsız olduğunu, 9 yıldır da yatağa bağımlı olduğunu dile getiren Hamamcı, Anneler Günü'nde tek dileğinin annesinin sağlığına kavuşmasını istedi.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde 2 göz odalı bir evde kirada oturan Hamamcı, kendi hayatını annesine adadığını ve bu yüzden de hiç evlenmediğini söyledi. Hayatta tek varlığının annesi olduğunu belirten Hamamcı, devletin verdiği 880 TL bakıcı maaşıyla evin ve annesinin ihtiyaçlarını gidermeye çalıştığını belirterek, şunları kaydetti: “Gün içerisinde her saat başı anneme su veriyorum. Tek başıma günde 4 sefer bezini değiştiriyorum. Çok zorlanıyorum ama o benim annemdir, kutsaldır. Almış olduğumuz bu para ile annemin hiçbir ihtiyacını karşılayamıyorum. Annemin ayda 2 bin lira masrafı var. 2 yıldır evimizin kirasını veremiyorum. Valimiz İzzetin Küçük ve Eyyübiye Kaymakamımızdan Allah razı olsun. Bize bir miktar yardım ettiler ancak bu bize yetersiz. Ben annemi tedavi ettirmek istiyorum. Annem her gün gözümün önünde ölüme gidiyor.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Hamamcı, "Bize yardımcı olun. Allah derdi vermişse muhakkak dermanını da verecektir. Tek bir dileğim var o da annemin sağlığına kavuşmasıdır. Annem benim baş tacımdır. Ben onsuz yaşamak istemiyorum.” diye konuştu.

"BÖBREĞİMİ BİLE SATMAYI DÜŞÜNDÜM"

Annesine bakabildiği için şükrettiğini anlatan Hamamcı, “Annem için böbreğimi satacaktım. Maddi durumum yok. Olsa annemi dünyanın öbür ucuna götürürdüm. 9 yıldır bir yere çıkamıyorum. Annem ile birlikte aynı odanın içerisinde 24 saat geçiyorum. Komşularım zaman zaman bana yemek getiriyorlar. Onların desteği ile annemin saçlarını yıkıyorum. Saçlarına kına sürüyorum.” dedi.

"Ben Her Şeyimi Anneme Adamışım"

Evlatlara seslenen Hamamcı, “Huzurevleri, anne ve babalarımızla doldu. Annelerinize, babalarınıza sahip çıkın. Onları huzurevlerine yerleştirmeyin. Annemiz, babamız bizlere çok kutsaldır. Onlar bizim misafirlerimizdir. Anneler Günü, sadece bugün değil her gün olsun. Annem beni zor şartlarda büyüttü ve şimdi sıra bende. Son nefesine kadar annemin yanında olacağım. Ben her şeyimi anneme adamışım. Annemin bir saçının teli benim için tüm dünyanın servetine değer. Cennet, annelerin ayakları altındadır.” diye ifade etti.
Cihan

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Elizabeth 1 hafta önce yorumlandı

Merhaba! Benim adım Elizabeth, Dört yıl önce, herpes Virüsünü (HSV-2) pozitif olarak test ettim ve ölene kadar onunla yaşayacağıma dair bir tedavi olmadığı söylendi, Virüsün tedavisi olmadığını bilmenin şoku bir şeydi bu beni en çok korkuttu. Kendimi hiç iyi hissetmedim çünkü ne zaman mutlu olmayı düşünsem, çaresinin olmadığı düşüncesi aklıma gelecek ve bir kez daha üzgün olacağım. Farkında olmadan kilo veriyorum ve sanki ölecekmişim gibi, her gün korku dolu. Çevrimiçi olduğum dört yıldan sonra, Doktor Ojeabulu'nun bu kadar çok şeyi nasıl yaptığına ve bu kadar çok insanı nasıl iyileştirdiğine dair bir tanıklıkla karşılaştım, sonra Doktoruma Virüs için bitkisel bir tedavi olduğunu gösterdim ve Doktor böyle bir şey olmadığını söyledi . Denemeye karar verdim çünkü şu anki durumum yazacak bir şey değildi, sonra çevrimiçi gördüğüm e-postaya yazdım ve cevap verdi ve bana bilmem gereken her şeyi anlattı. Arkadaşıma söyledim ve çevrimiçi gördüğüm hiçbir şeye inanmamamı söyledi, ona inanıyorum çünkü daha önce dolandırıldım. Ama durumumu değiştirmek istedim ve ardından Doktor Ojeabulu ilacı almaya devam ettim. İlacı satın aldığım birkaç günden sonra sağlığımda bazı değişiklikler gözlemlemeye başladım ve hastaneye gittim ve negatif test ettim. Doktor Ojeabulu, sizin ve benim internette gördüğümüz o kadar çok harika şey daha yaptı ki, bir adam işinin durgun durumda olduğundan ve doktor Ojeabulu'nun başarılı olmasına yardım ettiğinden şikayet etti, bir kadın bir aylık evliliğin ardından kocasını başka bir bayana kaptırdı ve Doktor Ojeabulu, evliliğini dengelemesine de yardım ediyor. Doktor Ojeabulu'nun, karşılaştığınız her soruna o kadar çok çözümü var ki, şu anda size çok zor geliyor. Bir deneyin ve hayatınızda büyük bir değişiklik göreceksiniz. O BİR MANEVİDİR, NEREDEYSE TÜM SORUNLARINIZA CEVAP VERMEK, BUGÜN ONUNLA İLETİŞİME GEÇMEK VE HAYATINIZDAKİ FARKI GÖRMEK İÇİN CEVAP VERİR. Onunla bununla iletişime geçin: e-posta: [email protected] https://drojeabulusolutionhome.wordpress.com/

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Dr. Michael 3 ay önce yorumlandı

Merhaba!! Şu anda acil nakil için 5 böbrek vericisine ihtiyacımız var, her böbrek vericisine toplam 450.000,00 USD tazmin edilecek. İlgilenen kişi lütfen bu e-posta ile iletişime geçmelidir: [email protected] % 100 garanti.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

lütfiSEVINDIK 12 ay önce yorumlandı

0+pozitif bobregimi vermek istiyotum

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Dr Rex Kelvin 4 yıl önce yorumlandı

irrua uzman hastanesi doktorlarından dr rex kelvin'im, hastane idaresi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladğım fırsatını verdim. böbrek, bu teklifle ilgileniyorsanız, aşağıdaki e-postadaki hastaneyle irtibata geçmekten çekinmeyin: i̇rrua uzmanlık hastanesi, organlar cerrahide uzman ve bağışta bulunulması riski yoktur. ve bu bizim e-postamız: [email protected]

0 Kişi beğendi.