Ordulular, büyükşehir olmanın sevincini yaşıyor

15 Mart 2013 Cuma 10:58

Ordu ilinin büyükşehir belediyesi olmasını öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda dün kabul edilerek yasalaştı. Ordulular, kanun teklifi görüşülürken gelişmeleri televizyonlardan heyecanla takip etti.     Memleketlerinin...

Ordulular, büyükşehir olmanın sevincini yaşıyor

Ordu ilinin büyükşehir belediyesi olmasını öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda dün kabul edilerek yasalaştı. Ordulular, kanun teklifi görüşülürken gelişmeleri televizyonlardan heyecanla takip etti.

    Memleketlerinin büyükşehir olarak anılmasından dolayı mutlu olduklarını söyleyen Ordulular, “Hayırlı uğurlu olsun. Bu şekilde köylere daha iyi hizmet gideceğini düşünüyorum. Yolların ve altyapının daha iyi olacağını düşünüyorum.” şeklinde değerlendirmeler yaptı. Bazıları da “Ordu sürekli gelişmekte. Hava alanımız yapılıyor, bununla birlikte turizmimiz gelişiyor. Muhakkak ki büyükşehir belediye olmasının da bize bayağı bir katkısı olacaktır.” diye konuştu.

    Ordunun büyükşehir olması, esnafı da sevindirdi. Esnaflar, “Ordu için de bizim için de inşallah hayırlı uğurlu olur, bol bereketli olur.” değerlendirmesini yaptı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x