Orlando Bloom’a reklam filminde Selma Ergeç eşlik edecek

22 Mayıs 2013 Çarşamba 15:03

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom, oynayacağı reklam filmiyle ilgili Esma Sultan yalısında kameraların karşısına geçti. Reklam filminde Bloom’a oyuncu Selma Ergeç eşlik edecek.Magnum’la yaptığı işbirliğini hakkında bilgi...

Orlando Bloom'a reklam filminde Selma Ergeç eşlik edecek

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom, oynayacağı reklam filmiyle ilgili Esma Sultan yalısında kameraların karşısına geçti. Reklam filminde Bloom’a oyuncu Selma Ergeç eşlik edecek.

Magnum’la yaptığı işbirliğini hakkında bilgi veren Orlando Bloom, “Mart ayında gerçekleştirdiğimiz reklam filmlerimizin çekimleri ve tüm diğer süreçler benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Ancak bu sefer yaratıcı sürecine katkıda bulunduğum, Magnum kadınının benim gözümden anlatıldığı dijital film ve İstanbul’un ışıklandırılacağı muhteşem gece için bambaşka bir heyecan yaşıyorum.” diye konuştu.

Filmin senaryosu hakkında da konuşan Orlando Bloom, “Selma Ergeç’le bir arada olmaktan da son derece mutluyum. Aynı şekilde çekimlerimizin de çok keyifli geçeceğine inanıyorum. Eminim ki günün sonunda Magnum’la beraber, herkesi mutlu eden ve yayınlanacağı dijital platformlarda yoğun ilgi gören keyifli bir çalışmaya imza atmış olacağız.” dedi.

Filmde ünlü aktöre eşlik edecek olan Selma Ergeç ise, “Filmin güçlü bir hikayesi ve sıra dışı bir sinematografik dili var. 6 farklı Magnum kadınını canlandırdığım sahneler Orlando Bloom’un gözünden aktarılıyor. Çok iyi bir ekiple ve elbette Orlando’nun profesyonelliği ile sonucun çok güzel olacağına inanıyorum.” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x