Ortopedi hekimleri Acıbadem Hastanesi’nde bir araya geldi

12 Ocak 2013 Cumartesi 14:53

Kayseri’deki ortopedi ve travmatoloji branşında hizmet veren hekimler, Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.        Ev sahibi olarak toplantının açılış konuşmasını yapan...

Ortopedi hekimleri Acıbadem Hastanesi'nde bir araya geldi

Kayseri’deki ortopedi ve travmatoloji branşında hizmet veren hekimler, Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

        Ev sahibi olarak toplantının açılış konuşmasını yapan Acıbadem Kayseri Hastanesi Ortopedi ve Tramvatoloji Uzmanı Prof. Dr. Eyüp Salahattin Karakaş, ortopedi ve tramvatoloji hekimleri olarak bundan sonra yapılmasına karar verdikleri, ayda bir düzenlenecek bilimsel toplantıların önemine değindi.

        Prof. Dr. Karakaş, bu tür toplantılarda multidispliner çalışma prensipleri için oldukça önem taşıyan konuların analiz edileceğini, uygulanan son tedavi yöntemlerinin paylaşılacağını söyledi. Karakaş, farklı vakaları yazılı ve görsel materyallerle değerlendirmenin kendi branşlarındaki gelişmeleri hızlandırmak adına olumlu katkılar sağlayacağını belirtti.

        Karakaş, "Bu tür eğitim programlarına destek veriyor olmak tıp dünyası adına her kurumun ve her sağlık çalışanın kendine görev edinmesi gereken sorumluluklardır. Ayrıca tıp dünyasındaki gelişmelerin hekimler arasında daha hızlı ve başarılı şekilde uygulanmasını sağlayan önemli çalışmalardır.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x