Otel inşaatında çıkan yangın kontrol altına alındı

05 Mayıs 2015 Salı 10:02

Bahçelievler’de 13 katlı bir otel inşaatının giriş katında çıkan yangın korku ve paniğe sebep oldu. İşçilerin çalıştığı sırada çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Dumanlar pek çok yerden görüldü. İlk belirlemelere...

Otel inşaatında çıkan yangın kontrol altına alındı

Bahçelievler’de 13 katlı bir otel inşaatının giriş katında çıkan yangın korku ve paniğe sebep oldu. İşçilerin çalıştığı sırada çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Dumanlar pek çok yerden görüldü. İlk belirlemelere göre olayda ölü ya da yaralananın bulunmadığı bildirildi. Yangın kontrol altına alındı.

Olay Basın Ekspres Yolu ve Çobançeşme Deresi’nin arasındaki toprak alanda, 1. Asena Sokak’ta saat 08.30 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre yangın otelin giriş katında elektrik kontağından çıktı. Olay yerine Kocasinan, Bakırköy, İkitelli, Sefaköy ve Başakşehir müfrezelerinden itfaiye ekipleri sevk edildi. Yükselen dumanlar kilometrelerce uzaktan fark edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale etmekte zaman zaman güçlük yaşadı. Olayda ölen ya da yaralananın bulunmadığı öğrenildi.

Yangının elektrik aksamdan kaynaklandığını belirten inşaat işçileri, otelin iki hafta sonra açılmasının planlandığını söyledi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x