Otobüsün çaptığı çocuğu bir kenara bırakıp kavga ettiler

28 Nisan 2013 Pazar 17:27

İstanbul Hasköy'de Taksim'e giden halk otobüsü, yola fırlayan 9 yaşındaki Mikail Eser’i altına aldı. Bir bayan yolcu, kazadan sonra, çocuğun yakınlarına tepki gösterdi. Tartışma, vatandaşların araya girmesiyle önlendi.        Kaza...

Otobüsün çaptığı çocuğu bir kenara bırakıp kavga ettiler

İstanbul Hasköy'de Taksim'e giden halk otobüsü, yola fırlayan 9 yaşındaki Mikail Eser’i altına aldı. Bir bayan yolcu, kazadan sonra, çocuğun yakınlarına tepki gösterdi. Tartışma, vatandaşların araya girmesiyle önlendi.

        Kaza geçiren çocuk, otobüs yolcuları tarafından araç altından çıkardı. Yolcular, çocuğa durumunu ve ailesinin nerede olduğunu sordu. Bir müddet çocuğun ailesi arandı. Kaza geçiren çocuk, otobüs yolcularının talebi üzerine yürümeye çalıştı. Çocuk, 15 metre sonra yere düşünce olay yerine ambulans çağırıldı. Bu sırada olay yerine çocuğun ablası geldi. Otobüs yolcusu bir kadın, çocuğun başıboş bıraktıkları gerekçesiyle ablaya tepki gösterdi. Bağırıp çağıran yolcu, çocuğun ablasına saldırmak istedi. Tarışma, olay yerindeki vatandaşların müdahalesiyle engellendi. Yerde yatan çocuk ise acı içinde olanları seyretti. Kazaya karışan otobüs, kavga devam ederken olay yerinden uzaklaştı. Ambulans ve sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Çocuğun durumunun iyi olduğunu belirleyen sağlık ekipleri Mikail Eser’i Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırdı. Polis ekipleri, çocuğa çarpan otobüs şoförüyle ilgili çalışma başlattı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x