Otomobil, kaza yapan diğer araçlara çarptı: 2 yaralı

14 Nisan 2015 Salı 00:40

Ankara’da bir otomobil kaza sonrası çekici bekleyen araçların arasına daldı. Kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı. Olay, saat 20.30 sıralarında Anadolu Bulvarı Milli İrade Köprülü Kavşağı yakınında, maddi hasarlı kaza yapan 3 araç...

Otomobil, kaza yapan diğer araçlara çarptı: 2 yaralı

Ankara’da bir otomobil kaza sonrası çekici bekleyen araçların arasına daldı. Kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.

Olay, saat 20.30 sıralarında Anadolu Bulvarı Milli İrade Köprülü Kavşağı yakınında, maddi hasarlı kaza yapan 3 araç yol kenarında çekici beklerken yaşandı. Olay yerine gelen çekicinin sürücüsü ve diğer sürücüler, kaza yapan araçlarla ilgilendikleri sırada 06 PAA 55 plakalı başka bir otomobil hızla gelerek bekleyen araçlara çarptı. Kazaya sebep olan araç savrularak ters istikamete döndü. İhbar üzerine olay yerine ambulans ekipleri sevk edildi. Yaralılar ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan birisinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bir görgü tanığı kaza anını şöyle anlattı: ”3 araç birbirine çarpıp kaza yapmıştı. Çekici çağırmıştık, çekici geldi. Biz polis bekliyoruz, polis gelmeyince kaza oldu. Bu araba geldi çekiciye çarptı bu sefer de. Oraya 2 tane reflektör koyduk, çekicinin tepe lambası yanıyor, o vaziyette gelip çarptı bize. O kadar süratli ki bu arabanın arkasına çarpıyor, öbür araba da öbür arabaya çarpıyor. O arabanın sürücüsü yaralıydı. Polislerin yüzünden oldu bu kaza, polis beklerken oldu bu kaza. Bir saat bir buçuk saattir bekliyoruz. Hala gelecek, polis hala gelecek.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x