Otomobille Menderes Nehri'ne düşen aile aranıyor

31 Ocak 2013 Perşembe 10:59

Aydın'ın Söke ilçesinde, otomobille Menderes Nehri'ne düştüğü tahmin edilen dört kişilik Arslan ailesini bulmak için ara verilen arama çalışmaları, bu sabah tekrar başladı.Toptan gıda pazarlama işi yapan Mehmet Arslan (38) ve eşi Necla...

Otomobille Menderes Nehri'ne düşen aile aranıyor

Aydın'ın Söke ilçesinde, otomobille Menderes Nehri'ne düştüğü tahmin edilen dört kişilik Arslan ailesini bulmak için ara verilen arama çalışmaları, bu sabah tekrar başladı.

Toptan gıda pazarlama işi yapan Mehmet Arslan (38) ve eşi Necla (35) ile çocukları İrem (11) ve Eyüp'ten (7) geçen pazar gününden beri haber alamayan yakınlarının polise başvurması üzerine yapılan incelemede, bir otomobilin köprüden nehre düştüğü belirlendi. Söke'ye bağlı Tuzburgazı ile Didim'e bağlı Balat köyleri arasındaki köprüde bulunan güvenlik kamerasının kayıtlarında olayın görülmesi üzerine geçen salı günü arama başlatıldı. Dün de gün boyu devam eden çalışmalar, akşam ara verilmesinin ardından havanın aydınlanmasıyla yeniden başladı. Baba Ahmet Arslan, umutla beklediklerini söyledi.

Yorum Gönder

@name x