Oy kullanan Erzurumlular mesire alanlarına akın etti

07 Haziran 2015 Pazar 14:47

Erzurum'da sandık başına giderek oy kullanan vatandaşlar, havanın da güneşli ve sıcak olmasıyla mesire alanlarına akın etti.Sandık başına giderek demokratik hak ve görevlerini yerine getiren Erzurumlular, öğleden sonra da mesire alanlarına...

Oy kullanan Erzurumlular mesire alanlarına akın etti

Erzurum'da sandık başına giderek oy kullanan vatandaşlar, havanın da güneşli ve sıcak olmasıyla mesire alanlarına akın etti.

Sandık başına giderek demokratik hak ve görevlerini yerine getiren Erzurumlular, öğleden sonra da mesire alanlarına hücum etti. Palandöken ilçesindeki Abdurrahman Gazi Türbesi'ni ziyaret eden vatandaşlar daha sonra mesire alanına geçti. Mangal yakıp, semaver çayını yudumlayan Erzurumlular, seçimlerin ülkeye hayırlı olması temennisinde bulundu. Uzun ve yorucu bir kışın ardından, yaşanan seçim stresini piknikte üzerlerinden atan vatandaşlar güzel bir hafta sonu geçirmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadı. Piknikçiler çimlere uzandı, bebeklerini hamakta sallayıp, ya da kilim üzerinde güneşlenmeleri için bıraktılar. Yetişkinler ise mangal, semaver ve kebap pişirmenin hengamesinde yorgunluk attı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x