OZAN ÜMİT ATEŞ'E LİNÇ VE ÇİRKİN İFTİRALAR

13 Nisan 2013 Cumartesi 14:26

Son günlerin gündemde ki ismi, milyonların milli duygularına yüreklerine tercüman olan kor gibi sevda yüklü yüreklere su serpen “sensin benim liderim” eserinin sahibi ümit Ateş’e çirkin iftira ve linç kampanyası devam ediyor.

OZAN ÜMİT ATEŞ'E LİNÇ VE ÇİRKİN İFTİRALAR

O sözler emsal tanımayan millet sevgisinin milli ve mukaddes değerlere bağlılığın kararlı meydan okumasıdır. “Yarası olan gocunur” demek ki birilerinde kuyruk acısı var.Bu ses kardeşlik, birlik,bütünlük ülkeye olan hasretin sesidir.Bu ses mübarek topraklarda kıyamete kadar var olacaktır.Toprağın altından ve üstünden mahşer yerine birlik ve bütünlük içinde birlikte Türk milleti olarak gideceğiz.Verilecek riske edecek çakıl taşımız dahil yoktur.Koltuk, makam ve dünyevi servet hırsları büyük sevdaların yanında bir hiçtir.Anneler Kıyamete kadar var olacak milyonlarca Ümit ateşler doğuracaktır. Herkesi sıradan linç etmeniz mümkün olmayacağına göre” it ürür kervan yürür”. Bu necip, asil millete ve onun yiğit evlatları olan ülkücülerle uğraşmak beyhudedir. ”Yel kayadan ne koparır? Yaktınız yürekleri, tutuşturdunuz gönülleri, nesline ihanet eden kekliklerle doldu çarşı pazar, bütün bu günlerin kara günlerin bir aydınlık sabahı elbette olacaktır.Zifiri karanlık aydınlık bir sabaha gebedir o gün yakındır.Etraf toz duman sular bulandırılmıştır.Elbet nehir yatağını bulur sular durulur. Toz dumandan çıkış iklimi; Ergenekon yurdun adı börteçine kurdun adıdır. Kimseyle bir derdimiz yoktur. Ama Türk milleti ile gizli açık derdi olanlarla milyonlarca ülkücü ümit ateş'lerin derdi vardır. Türk milletini ve onun her türlü mensubunu seviyoruz. Yaratılanı seviyoruz yaratandan ötürü; ama bırakın bu linç iftira kampanyalarını asla sonuç alamaz hayal kırıklığı ile ayaklarınız kıçınıza vurarak kaçmaya bile fırsatınız olamaz. Biz herkese sevgi doluyuz muhabbet aşk doluyuz. Dayatmalara oldu bittilere asla ve asla rıza gösterecek bir millet değiliz. Aslında ümit ateş gibi milyonlarca ülkücü davasının liderinin emrinde efsanevi lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’in izindedir.Başbuğ ne demişse orada ve o sevdalara tutsağız. Hem de bir ömrün, faninin ötesi, bir sürede Türk milleti olarak, sonsuz özgürlüğe tutsağız.Bu ülke tek vatan tek millet sonsuza kadar var olacaktır.Ülkücülerin Allah’tan Kuran ve sünnetten ilahi kelimetullahtan başka bir davaları yoktur. Türk milleti Türk İslam dünyasının lideridir. Çok yakında 100 milyon nüfuslu Türk milleti ve Türkiye zalimler için korkulu rüya olmaya devam edecektir. 21.Asır Türk asrı olacaktır ümit ateş bunun işaret fişeklerinden bir tanesidir. 

Ümit Ateş facebook sayfasından yaptığı açıklamada "Vatanımızı karşılıksız sevmek, bağımsızlığını ve bütünlüğünü savunmak, gururla Türküm demek, Ay yıldızlı bayrağımıza sevdalı olmak ırkçılık ise Evet ırkçıyım" dedi

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x