Pansiyonda yalnız ölüm

16 Mart 2013 Cumartesi 16:43

Tokat merkezde yalnız yaşayan ve pansiyonda kalan kişiden 10 gündür haber alamayan arkadaşı polise başvurdu araştırma sonunda yaşlı adam kaldığı pansiyonda ölü bulundu.Edinilen bilgiye göre; Hızarhane Caddesi'nde çoğunlukta öğrencilerin...

Pansiyonda yalnız ölüm

Tokat merkezde yalnız yaşayan ve pansiyonda kalan kişiden 10 gündür haber alamayan arkadaşı polise başvurdu araştırma sonunda yaşlı adam kaldığı pansiyonda ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre; Hızarhane Caddesi'nde çoğunlukta öğrencilerin ikamet ettiği bir pansiyonun 4. katında kalan Yadigar Kavak'tan (59) haber alamayan arkadaşlarının ihbarı sonucu savcılık izni ile pansiyonun kapısı açıldı. İçeri giren polisler Kavak'ın cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerinde cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Kavak'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Tokat Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kavak'ın köylüsü ve arkadaşı olan Güngör Kaya, yaklaşık 2 yıl önce kalp ameliyatı olan Kavak'ın bir süredir tek başına pansiyonda kaldığını ifade ederek, "Bir süre yurt dışında işçi olarak çalıştıktan sonra burada kalmaya başlamıştı. Kendisi hiç evlenmedi. Köyde akrabaları var. Yalnız yaşayan birisiydi, yalnız olarak ruhunu teslim etti" dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x