Patpat kazası yapan sürücü iki ayağını da kaybetti

07 Şubat 2013 Perşembe 18:39

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde meydana gelen patpat kazasında bir kişi iki ayağını birden kaybetti. Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan sürücünün yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde meydana gelen...

Patpat kazası yapan sürücü iki ayağını da kaybetti

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde meydana gelen patpat kazasında bir kişi iki ayağını birden kaybetti. Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan sürücünün yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde meydana gelen olayda; patpat olarak adlandırılan tarım aracıyla tarladan dönen 39 yaşındaki Veli Arslanoğlu, patpatın devrilmesi sonucu ayakları patpat ile römork arasına sıkıştı. Çevredekilerin yardımına koştukları Arslanoğlu'nun bir ayağının koptuğu ve diğer ayağının da parçalanmış olduğunu gören köy sakinleri, 112 ekiplerine haber verdi. İlk müdahaleyi olay yerinde yapan 112 ekipleri, zaman geçirmeden yaralı sürücüyü Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Burada ameliyata alınan Veli Arslanoğlu'nun parçalanan ayağının da kurtarılamadığı ve kesildiği öğrenildi. Yoğun bakımda olan Veli Arslanoğlu'nun sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x