Polat Alemdar için başsağlığı ilanı

24 Aralık 2012 Pazartesi 15:50

Şanlıurfa’da bir iş adamı, Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde öldü olarak gösterilen Polat Alemdar için başsağlığı ilanı verdi.

Polat Alemdar için başsağlığı ilanı

 Şaka gibi bu olay Şanlıurfa’da yaşandı. Bir iş adamı, takipçisi olduğu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin önceki bölümünde keskin bir nişancı tarafından vurulan ve daha sonra bulunduğu ev havaya uçurulan Polat Alemdar için başsağlığı ilanı verdi. Yerel bir gazeteye tam sayfa verilen ilanda,'Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar’a yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum' ifadeleri kullanıldı.


POLAT ALEMDAR İÇİN BAŞSAĞLIĞI İLANI

Yaklaşık 10 yıldır yayınlanan Kurtlar Vadisi adlı dizide, geçtiğimiz günlerde evlenen Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri, önceki hafta yayınlanan bölümde, Suriye’de keskin bir nişancı tarafından vuruldu, ardından da içinde bulunduğu evde patlama meydana geldi. Fenomen karakter Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği ise büyük merak konusu oldu. Geçen hafta yayınlanan bölümde ise Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği sorusu netlik kazanmadı. Polat’ın tabutu, dizideki Abdülhey ve Cahit karakterleri tarafından Türkiye’ye getirilerek hastane morguna kaldırıldı.

Takipçilerinin ölüp ölmediğini tartıştığı dizinin başrol karakterinin hayranı olan Şanlıurfalı iş adamı Ozan Demir ise senaryodan çok etkilendi. 'Polat Alemdar'ın öldüğünü düşünen Ozan Demir, bugün Şanlıurfa'da yayın yapan yerel gazeteye Polat Alemdar için başsağlığı ilanı verdi. Gazetenin 4'üncü sayfasında yayınlanan ilanda şu ifadeler yer alıyor:

'Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet, vatanı için gecesini gündüzüne katıp, Irak’tan, Filistin’e, oradan Suriye’de mücadelesini sürdüren kahramanımız, ağabeyimiz Polat Alemdar’ı Suriye cephesinde hain bir pusuda kaybetmiş bulunmaktayız. Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar’a yüce Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum.'

Yorum Gönder

@name x