Polis kamerasından dehşet anları

14 Mayıs 2013 Salı 13:06

Adapazarı'nda alkollü sürücü ‘Dur’ ihtarı yapan polis memuruna çarparak ağır yaraladı. Kaza sonrası diğer polis memurunun yaralanan ekip arkadaşı için telsizle yardım istemesi polis aracındaki güvenlik kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

Polis kamerasından dehşet anları

Polis kamerasından dehşet anları! Sakarya'nın Adapazarı İlçesi'nde yaşanan dehşet anları polis kamerasında… 256 promil alkollü sürücünün ‘Dur’ ihtarı yapan polis memuruna çarparak ağır şekilde yaraladığı kaza sonrası diğer polis memurunun yaralanan ekip arkadaşı için telsizle yardım istemesi polis aracındaki güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, gelen anons sonucu kaçan aracın geldiği istikamete park eden polis memurları araçlarını park edip araçtan iniyor. Aracın arkasına doğru giden polis memurlarından İsmail Döre kaçan otomobilin kendilerine doğru geldiğini görünce ‘Dur’ ihtarında bulunuyor. Durmayan otomobil sürücüsü İsmail Döre’ye çarpıyor. Kaza sonrası diğer polis memuru polis aracına gelip panikle "4882 merkez acil 112 ambulans bulunduğumuz yere lütfen” anonsunu yapıyor ve yerde kanlar içerisinde yatan görev arkadaşının yanına koşuyor.

Kaza sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan polis memuru İsmail Döre, daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilmiş, yaralı polis memurunun bacağı, bir gün sonra ameliyatla kesilmişti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x